Іванківський ДНЗ №5 "Іванко"

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

6 червня відбулися загальні збори колективу, батьківського комітету, громадськості, на яких  директор ЗДО Єщенко Р.А звітувала про підсумки роботи закладу  за 2017-2018 н.р.  Детальніше зі змістом виступу можна ознайомитися за посиланням на сторінці керівника.

    

1 червня вихованці середньої та старших груп  відвідали районне свято присвячене  Дню  захисту дітей. Дітям дуже сподобався цікавий дитячий концерт, веселі розваги, конкурси, спортивні змагання і, звичайно, солодощі.

    

   

 

Шановні батьки! 06 червня о 16.30 відбудеться звіт директора ЗДО про роботу закладу за 2017-2018 навчальний рік. Запрошуємо всіх, хто цікавиться нашим життя прийняти  участь в заході.

Прощавай, садок дитячий. 

      

     

    

    

 

   

   

    

   

 

17 травня всі українці святкували День вишиванки. Діти та працівники   прийшли до дитячого садка в своїх найкращих вишитих нарядах. Музкерівник  Селегей Т.Г. провела загальносадкову розвагу "Мама мені вишивала сорочку". Діти дізналися багато цікавого про українські вишиванки, подивилися таночки у виконанні дітей старших груп, поспівали українські пісні та погралися в цікаві народні ігри. Закінчилася розвага святковим парадом вишиванок.

 

    

    

    

 25 квітня захопливу подорож до Країни Математики здійснили вихованці групи "Зірочка" зі своїм вихователем Беренок Т.Л. Діти на  ракеті потрапили до казкової країни, в якій трапилась біда - космічні пірати влаштували повний безлад в Математичному королівстві, де завжди був порядок. Звичайно, діти прийшли на допомогу  і все розташували в правильній послідовності. Під час подорожі вихователь закріпила навички кількісної та порядкової лічби, вміння розміщувати предмети в порядку зростання та спадання, знаходити цифри сусіди та розрізняти геометричні фігури.

    

  

24 квітня в дитячому садку відбулися планові тренування з евакуації на випадок пожежі. О 10.00 всі працівники та діти за наміченими маршрутами залишили будівлю. Евакуація пройшла швидко та  організовано.

   

 24 квітня до вихованців старшої групи "Струмочок" завітав фахівець з екоосвіти Шумак М.О. з Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Марина Олександрівна провела з дітьми цікаву бесіду про життя тварин нашого краю, пояснила, для чого створюють заповідники і чому необхідно піклуватися про тварин та берегти рослини. Дітям дуже сподобались відеофільми про життя лісових мешканців та творча робота з аплікації "Лелека"

         

      

16-20 квітня  пройшов тематичний тиждень "Казковий світ Марії Приймаченко" в старшій логопедичній групі "Казка". Вихователь Гриценко Н.А. познайомила дітей з творчістю нашої землячки художниці Марії Приймаченко, розповіла про її дитинство, показала презентацію та репродукції картин.  Діти прикрасили  аплікацією  лева за мотивами творів М.Приймаченко та намалювали казкову жар-птицю.    

    

    

        

11 квітня.  У нашому дитячому садку вже стало доброю традицією святкувати Великдень. Готуємось заздалегідь: малюки разом з вихователями та батьками виготовляють писанки, які потім чіпляють на великоднє деревце. Звичайно ж, не обходиться без пісень, таночків та народних ігор. Головними героями дійства обрали Діда та Бабу, які уособлюють хранителів обрядів та традицій. А їхніми помічниками стають "курочки" та "півники", які й допомагають все підготувати до свята - і яєчка знести, і двір прибрати. А потім з крашанками в цікаві ігри пограти!

             

           

           

         

         19-23 березня в старшій групі "Струмочок" проходив тематичний тиждень "Дивосвіт Марії Приймаченко" присвячений 110 річниці від дня народження відомої художниці. Вихователі Ляшенко О.О. та Богуш М.В. створили в групі справжній міні-музей з ілюстрацій картин митця. Діти дізналися, що М. Приймаченко народилася і жила в нашому поліському краї, вона дуже любила все живе, малювала квіти, різних звірів і птахів. На підсумковому занятті "Дивні звірі з планети казок" діти спробували себе в ролі юних художників - малювали чарівного диво-птаха, буйногривого коника, могутнього царя звірів - лева.

  

   

  

22 березня в Іванківському ДНЗ №5 «Іванко» відбувся консультпункт для вихователів дошкільних навчальних закладів на тему «Художньо-мовленнєвий розвиток дошкільників за методикою Н.Гавриш» , який провела вихователь-методист Дука Валентина Никифорівна. Педагоги-дошкільники переглянули заняття в ІІ молодшій групі «Подорож в країну казок», під час якого вони побачили на практиці використання сучасних освітніх технологій: коректурні таблиці та асоціативні картки, моделювання казок та полілог. Вихователь також поділилася досвідом роботи за даною проблемою.

     

20 березня в дитячому садку  відбулося  засідання педагогічної ради на тему "Логіко-математичний розвиток дошкільників" . Педагоги прослухали інформацію вихователя-методиста про особливості розвитку мислення  та формування логіко-математичної компетентності дітей в ДЗО та завідувача "Економічне виховання  дошкільників в ігровій діяльності". Під час  аукціону педагогічних ідей "Розвиваємо мислення дітей в різних видах діяльності" вихователі пропонували власні методи роботи за даною проблемою.  Завідувач Єщенко Р.А. підвела підсумок огляду-конкурсу на кращий конспект інтегрованого заняття з математики. Вітаємо Ляшенко О.О. та Богуш М.В.  з перемогою.

     

15 березня педагоги закладу з метою забезпечення наступності між дошкільною та початковою шкільною ланками освіти відвідали уроки в перших класах ЗОШ №2. Вчителі Гришмановська М.О., Ковальчук Н.І., Якименко Г.М. показали цікаві інтегровані уроки-подорожі з математики за мотивами казок. Вихователі  були приємно здивовані знаннями своїх вихованців. Діти і дорослі отримали позитивні емоції від зустрічі.

    

 Для Вас, дорогі наші мами, найкращі квіти і барви Землі!

Під такою назвою 5-6 березня відбулися свята в Іванківському ДНЗ № 5 «Іванко». Малята заздалегідь до них готувалися, вчили вірші, пісні, таночки, власними руками виготовляли подарунки, малювали портрети найдорожчих та найкрасивіших мам. Діти з груп « Сонечко» та "Ромашка" шукали подарунки для мам разом з лісовими звірятами.   Діти середніх груп показали казку "Як Кошенятко шукало маму".   Вихованці старших груп підготували "Весняну казку".  Мами та бабусі були зворушені до сліз щирими словами своїх доньок та синів і гучними оплесками дякували маленьким артистам.

 

   

      

     

 

6 березня до дитячого садка завітала голова профспілки працівників освіти Світлана Іванівна Клименок. Вона привітала колектив зі святом 8 Березня та вручила грамоту та премію за ІІ місце в конкурсі колективних договорів.

       

Одним з методів роботи з дітьми, які мають порушення мовлення є логоритміка. 22 лютого вихователі ДНЗ № 5 подивилися використання цього методу під час  бінарного заняття "Летять, летять сніжинки", яке підготували вчитель-логопед Тарасенко Н.А. та музкерівник Селегей Т.Г. Це була захоплююча подорож до зимового королівства з цікавою презентацією, вправами з логоритміки, розвиваючими завданнями з грамоти та звуковимови, музичними  імровізаціями, катанням на санчатах, іграми в сніжки та приємними сюрпризами. 

   

   

   

   

"Чарівний світ  Марії Приймаченко" - під такою назвою пройшов тематичний тиждень в середній групі "Зірочка". Вихователь Беренок Т.Л. познайомила дітей з творчістю нашої землячки відомої народної художниці Марії Приймаченко, 110 річницю від дня народження якої ми відзначаємо цього року. Діти також спробували себе в ролі митців - намалювали  царя звірів лева та казкову жар-птицю.

    
    

За народним повір'ям тільки один раз 15 лютого на свято Стрітення зустрічається Зима з Весною. Цього року їх зустріч відбулася в дитячому садку "Іванко." Малята перетворилися на лісових звірят і написали електронного листа Весні. Але підступна Зима

його і разом зі своїми помічниками, холодним Вітром, сніговими хмаринками та Дідами Морозами перша прилетіла до дитячого садка. Але Весна прилинула на допомогу і перемогла люту Зиму в комадних змаганнях. А закінчилося все весняним хороводом "Ой, минула вже зима" та смачними солодкими жайворонками, якими дітей щедро пригостила Красуня-весна

   

   

        

14 лютого з метою забезпечення наступності між дошкільною та шкільною освітою педагоги ДНЗ запросили в гості  своїх колег з  ЗОШ №2. Вчителі переглянули заняття з грамоти, яке підготувала вихователь Ляшенко Ольга Олександрівна. Присутні були приємно вражені як багато знають і вміють діти групи "Струмочок" - читають склади і слова, розв'язують ребуси та анаграми, підбирають епітети і порівняння, використовують  у мовленні прислів'я та приказки. 

    

   

9 лютого в Іванківському ДНЗ №5 «Іванко» відбулося засідання творчої групи інструкторів з фізкультури. Присутні мали можливість переглянути практичний показ заняття з фізкультури в старшій групі за методикою М.Єфименка, яке підготувала Якименко Олена Василівна. Дана методика пропонує еволюційний підхід до побудови занять і передбачає театралізовано-ігрову форму їх проведення. От і сьогодні педагог разом з дітьми досліджували, кому зручніше рухатися – людині на двох ногах чи тваринам на чотирьох. Малята перевтілювались в мешканців лісу та імітували їх рухи, долаючи різні перешкоди. Вихователі пересвідчились, що альтернативний підхід до проведення занять веде до підвищення інтересу до фізкультури, індивідуалізованого підходу до кожної дитини, розумного розподілу навантаження.

       

      

2 лютого вихователь Гриценко Т.М. запросила колег на заняття з сенсорного розвитку "Звірята в гостях у малят". Вихователі мали можливість подивитися, як в ігровій формі можна навчити наймолодших вихованців розрізняти форму та колір предметів, порівнювати їх за величиною. А малята отримали позитивні емоції від спілкування з іграшками, спільного чаювання, яскравого дидактичного матеріалу та захоплюючих ігор.

  

  

1 лютого практичний психолог Бусленко Н.І. показала педагогам  заняття-квест "Чого навчають у школі". Діти старшої групи отримали лист і карту від Мудрої Сови та відправилися в захоплюючу подорож за скарбами, які допоможуть їм навчатися в школі на відмінно. По дорозі вони переглянули презентацію про школу, познайомилися з професіями дорослих, які працюють у школі, навчилися допомагати один одному та довіряти своїм товаришам, дізналися як треба поводитися на уроці та під час перерви. А ще показали присутнім, як вони виконують складні завдання, вміють аналізувати і узагальнювати, приймати правильні рішення і дійсно готові до навчанняу школі. І звичайно, найбільший скарб - книги і знання -  був знайдений.

  

   

 

30 січня до дитячого садка завітав настоятель церкви Пресвятої Богородиці селища Іванків отець Лонгін. Він привітав дітей та працівників з зимовими святами. Діти з захопленням слухали його розповіді про Різдво, Водохреща, розповідали колядки, щедрівки

    

19 січня в день Водохреща вихователь Богуш М.В. показала для колег заняття з використанням пошуково-дослідницької діяльності "Властивості води". Діти з групи "Струмочок" переглянули презентацію, з якої вони дізналися багато нового про воду, її значення в природі та житті людини. А цікаві досліди допомогли дітям розкрити невідомі властивості води.

з   

10 січня в ДНЗ відбулося  засідання педагогічної ради на тему "Розвиваємо інтелект змалку" . Педагоги прослухали інформацію практичного психолога про сенсорний розвиток наймолодших та його значення для розвитку інтелекту. Вихователі Гриценко Н.А., Савельєва Н.М., Беренок Т.Л. розповіли про сучасні технології раннього розвитку та використання їх в умовах  ДНЗ. Завідувач Єщенко Р.А. підвела підсумок огляду-конкурсу на кращий сенсорний куточок в групі. Вітаємо групи "Сонечко" та "Бджілка" з перемогою.

  

З настанням зими діти починають чекати дива - веселого і яскравого свята під назвою Новий рік! Час летить дуже швидко, і ось вже протягом кількох днів у «Іванку» весело та по-святковому гамірно, панує чудовий настрій та казкова атмосфера , всі святкують новорічне свято, найулюбленіше свято всіх дітей.

26 та 28 грудня проходили новорічні святкові ранки у кожній віковій групі. Кожне свято унікальне та неповторне, насичене художніми композиціями, піснями та іграми.

Надзвичайне різноманіття образів подарувало незабутні враження, чудовий настрій та казкову атмосферу всім гостям .

Щасливого Нового року всім бажають вихованці та працівники ДНЗ «Іванко»!

   

   

     

Тихо-тихо ступає Зима по землі… А хто це йде за нею? У теплому кожушку, з важелезним мішком… Поспішає відвідати всіх малят: добрих і слухняних – нагородити подарунками, а неслухів і нечем – присоромити. Такий він – цей добрий Святий, захисник дітей, помічник і заступник усіх людей. Допомагає він у скрутні хвилини, нікого не полишає у біді. Щиро просить у Бога ласки для людей. За це його і шанують, називають Миколаєм Чудотворцем. Кажуть, що в ніч на 19 грудня вирушає святий Миколай у подорож по землі. І встигає обійти всі оселі, відвідати всіх діток! Завітав 19 грудня Святий Миколай і до дітей дошкільного закладу «Іванко». І прийшов не один, а з героями казок, веселими іграми, піснями і, звичайно, солодкими подарунками, за які малята щиро вдячні народному депутату Я. Москаленку

   

    

18 грудня педагоги дитячого садка мали можливість переглянути заняття з сенсорно-пізнавального розвитку "Чарівні палички", яке підготувала для колег Савельєва Н.М. Вихователь показала методику  використання паличок Кюїзенера з дітьми молодшої групи. 

     

     

16 грудня профспілковий комітет  дитячого садка організував для працівників поїздку  до  міста Київ. Ми  відвідали Софіївський  та Михайлівський собори та переглянули виставу київського театру "Сюрприз"

   

14 грудня в рамках колективного перегляду занять вихователі дитячого садка завітали в групу "Сонечко". Вихователь Дука В.Н. підготувала і показала колегам інтегроване заняття з сенсорно-пізнавального розвитку "Пригоди з Капітошкою"  Педагоги мали можливість подивитися використання ІКТ, організацію пошуково-дослідницької діяльності  з молодшими дошкільниками.

       

        

13 грудня в день Андрія Первозванного вихованці старших груп за старовинним українським звичаєм зібралися на вечорниці. Їх зустрічали  гостинні та веселі господині. Малята дізналися багато цікавого про традиції нашого народу, співали українських пісень, жартували, грали в народні ігри. А козаки - гості з Запорізької Січі, випробували дітей на спритність, сміливість та знання  козацьких звичаїв. І які ж  андріївські вечорниці без гри "Калита", якою мали можливість поласувати всі діти та гості свята.

       

        

29 листопада Котікова Л.Л. разом з вихованцями групи "Ромашка" відправилися на лісову галявину подивитися чи готові звірята зустрічати зиму. Педагоги дитячого садка мали можливість переглянути як багато вже навчилися малята - вміють розрізняти кольори та геометричні форми, складити фігури з частин, знають диких тварин та готові прийти їм на допомогу. В дитячий садок всі поверталися з хорошим настроєм - діти від цікавих пригод у лісі, педагоги від отриманого досвіду.

    

    

15 листопада Ляшенко О.О. провела цікаве та повчальне заняття для дітей старшої групи "Небезпека в природному довкіллі". Діти та вихователі закладу мали можливість познайомитися з отруйними грибами та рослинами, пригадати, яка небезпека чекає дітей під час зустрічі

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2018
    uCoz