Іванківський ДНЗ №5 "Іванко"

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

              За народним повір'ям тільки один раз 15 лютого на свято Стрітення зустрічається Зима з Весною. Цього року їх зустріч відбулася в дитячому садку "Іванко." Малята перетворилися на лісових звірят і написали електронного листа Весні. Але підступна Зима перехопила його і разом зі своїми помічниками, холодним Вітром, сніговими хмаринками та Дідами Морозами перша прилетіла до дитячого садка. Але Весна прилинула на допомогу і перемогла люту Зиму в комадних змаганнях. А закінчилося все весняним хороводом "Ой, минула вже зима" та смачними солодкими жайворонками, якими дітей щедро пригостила Красуня-весна

   

   

        

14 лютого з метою забезпечення наступності між дошкільною та шкільною освітою педагоги ДНЗ запросили в гості  своїх колег з  ЗОШ №2. Вчителі переглянули заняття з грамоти, яке підготувала вихователь Ляшенко Ольга Олександрівна. Присутні були приємно вражені як багато знають і вміють діти групи "Струмочок" - читають склади і слова, розв'язують ребуси та анаграми, підбирають епітети і порівняння, використовують  у мовленні прислів'я та приказки. 

    

   

9 лютого в Іванківському ДНЗ №5 «Іванко» відбулося засідання творчої групи інструкторів з фізкультури. Присутні мали можливість переглянути практичний показ заняття з фізкультури в старшій групі за методикою М.Єфименка, яке підготувала Якименко Олена Василівна. Дана методика пропонує еволюційний підхід до побудови занять і передбачає театралізовано-ігрову форму їх проведення. От і сьогодні педагог разом з дітьми досліджували, кому зручніше рухатися – людині на двох ногах чи тваринам на чотирьох. Малята перевтілювались в мешканців лісу та імітували їх рухи, долаючи різні перешкоди. Вихователі пересвідчились, що альтернативний підхід до проведення занять веде до підвищення інтересу до фізкультури, індивідуалізованого підходу до кожної дитини, розумного розподілу навантаження.

       

      

2 лютого вихователь Гриценко Т.М. запросила колег на заняття з сенсорного розвитку "Звірята в гостях у малят". Вихователі мали можливість подивитися, як в ігровій формі можна навчити наймолодших вихованців розрізняти форму та колір предметів, порівнювати їх за величиною. А малята отримали позитивні емоції від спілкування з іграшками, спільного чаювання, яскравого дидактичного матеріалу та захоплюючих ігор.

  

  

1 лютого практичний психолог Бусленко Н.І. показала педагогам  заняття-квест "Чого навчають у школі". Діти старшої групи отримали лист і карту від Мудрої Сови та відправилися в захоплюючу подорож за скарбами, які допоможуть їм навчатися в школі на відмінно. По дорозі вони переглянули презентацію про школу, познайомилися з професіями дорослих, які працюють у школі, навчилися допомагати один одному та довіряти своїм товаришам, дізналися як треба поводитися на уроці та під час перерви. А ще показали присутнім, як вони виконують складні завдання, вміють аналізувати і узагальнювати, приймати правильні рішення і дійсно готові до навчанняу школі. І звичайно, найбільший скарб - книги і знання -  був знайдений.

  

   

 

30 січня до дитячого садка завітав настоятель церкви Пресвятої Богородиці селища Іванків отець Лонгін. Він привітав дітей та працівників з зимовими святами. Діти з захопленням слухали його розповіді про Різдво, Водохреща, розповідали колядки, щедрівки

    

19 січня в день Водохреща вихователь Богуш М.В. показала для колег заняття з використанням пошуково-дослідницької діяльності "Властивості води". Діти з групи "Струмочок" переглянули презентацію, з якої вони дізналися багато нового про воду, її значення в природі та житті людини. А цікаві досліди допомогли дітям розкрити невідомі властивості води.

з   

10 січня в ДНЗ відбулося  засідання педагогічної ради на тему "Розвиваємо інтелект змалку" . Педагоги прослухали інформацію практичного психолога про сенсорний розвиток наймолодших та його значення для розвитку інтелекту. Вихователі Гриценко Н.А., Савельєва Н.М., Беренок Т.Л. розповіли про сучасні технології раннього розвитку та використання їх в умовах  ДНЗ. Завідувач Єщенко Р.А. підвела підсумок огляду-конкурсу на кращий сенсорний куточок в групі. Вітаємо групи "Сонечко" та "Бджілка" з перемогою.

  

З настанням зими діти починають чекати дива - веселого і яскравого свята під назвою Новий рік! Час летить дуже швидко, і ось вже протягом кількох днів у «Іванку» весело та по-святковому гамірно, панує чудовий настрій та казкова атмосфера , всі святкують новорічне свято, найулюбленіше свято всіх дітей.

26 та 28 грудня проходили новорічні святкові ранки у кожній віковій групі. Кожне свято унікальне та неповторне, насичене художніми композиціями, піснями та іграми.

Надзвичайне різноманіття образів подарувало незабутні враження, чудовий настрій та казкову атмосферу всім гостям .

Щасливого Нового року всім бажають вихованці та працівники ДНЗ «Іванко»!

   

   

     

Тихо-тихо ступає Зима по землі… А хто це йде за нею? У теплому кожушку, з важелезним мішком… Поспішає відвідати всіх малят: добрих і слухняних – нагородити подарунками, а неслухів і нечем – присоромити. Такий він – цей добрий Святий, захисник дітей, помічник і заступник усіх людей. Допомагає він у скрутні хвилини, нікого не полишає у біді. Щиро просить у Бога ласки для людей. За це його і шанують, називають Миколаєм Чудотворцем. Кажуть, що в ніч на 19 грудня вирушає святий Миколай у подорож по землі. І встигає обійти всі оселі, відвідати всіх діток! Завітав 19 грудня Святий Миколай і до дітей дошкільного закладу «Іванко». І прийшов не один, а з героями казок, веселими іграми, піснями і, звичайно, солодкими подарунками, за які малята щиро вдячні народному депутату Я. Москаленку

   

    

18 грудня педагоги дитячого садка мали можливість переглянути заняття з сенсорно-пізнавального розвитку "Чарівні палички", яке підготувала для колег Савельєва Н.М. Вихователь показала методику  використання паличок Кюїзенера з дітьми молодшої групи. 

     

     

16 грудня профспілковий комітет  дитячого садка організував для працівників поїздку  до  міста Київ. Ми  відвідали Софіївський  та Михайлівський собори та переглянули виставу київського театру "Сюрприз"

   

14 грудня в рамках колективного перегляду занять вихователі дитячого садка завітали в групу "Сонечко". Вихователь Дука В.Н. підготувала і показала колегам інтегроване заняття з сенсорно-пізнавального розвитку "Пригоди з Капітошкою"  Педагоги мали можливість подивитися використання ІКТ, організацію пошуково-дослідницької діяльності  з молодшими дошкільниками.

       

        

13 грудня в день Андрія Первозванного вихованці старших груп за старовинним українським звичаєм зібралися на вечорниці. Їх зустрічали  гостинні та веселі господині. Малята дізналися багато цікавого про традиції нашого народу, співали українських пісень, жартували, грали в народні ігри. А козаки - гості з Запорізької Січі, випробували дітей на спритність, сміливість та знання  козацьких звичаїв. І які ж  андріївські вечорниці без гри "Калита", якою мали можливість поласувати всі діти та гості свята.

       

        

29 листопада Котікова Л.Л. разом з вихованцями групи "Ромашка" відправилися на лісову галявину подивитися чи готові звірята зустрічати зиму. Педагоги дитячого садка мали можливість переглянути як багато вже навчилися малята - вміють розрізняти кольори та геометричні форми, складити фігури з частин, знають диких тварин та готові прийти їм на допомогу. В дитячий садок всі поверталися з хорошим настроєм - діти від цікавих пригод у лісі, педагоги від отриманого досвіду.

    

    

15 листопада Ляшенко О.О. провела цікаве та повчальне заняття для дітей старшої групи "Небезпека в природному довкіллі". Діти та вихователі закладу мали можливість познайомитися з отруйними грибами та рослинами, пригадати, яка небезпека чекає дітей під час зустрічі з тваринами, колючими рослинами, при необережних іграх з піском, водою, та сірниками.

     

Під час осінніх канікул  31 жовтня та 2 листопада  в садочку відбулися тематичні розваги "Осінь в садках і на городах". Діти з задоволенням розповідали, що ж цікавого відбулося восени: як барвисті листочки прикрасили дерева, скільки овочів та фруктів достигло в саду та на городі, як весело гуляти по осінніх доріжках, і навіть дощик не може зіпсувати радісний настрій. Під веселу музику малята перетворювались на осінні листочки, які грайливо кружляють в осінньому вальсі; лісові грибочки, що виглядають з-за пеньків; ягоди калини, які з кетягів перетворюються на яскраве намисто та веселу гарбузову родину, яка дружно ходить по городу. 

    

   

 10 жовтня в ДНЗ відбувся круглий стіл працівників дитячого садка "Іванко",  ЦРД "Веселка" та ЗОШ №2. Присутні обговорили питання наступності в роботі ДНЗ та школи, зокрема, по роботі з дітьми, які мають ООП, затвердили план спільних заходів на 2017-2018 н.р.

    


      

3 жовтня до дитячого садка завітали працівники Чорнобильського біосферного заповідника. Вони підготували для дітей цікаву розповідь про тварин, рослини та явища природи, розповіли для чого люди створюють заповідники. Діти відгадували загадки та переглянули цікавий пізнавальний мультфільм. Гості подарували малятам солодощі та розфарбовки.     

 

28 вересня вихованці старших груп "Струмочок" та "Казка" полинули в захопливу подорож порами року, яку для них організували музкерівник Селегей Т.Г., вихователі Гриценко Н.А. та Ляшенко О.О. В казковій країні дітей зустрів Рік Місяцевич зі своїми доньками - Літо, Осінь, Зима, Весна. Всю розвагу звучала класична музика, під яку діти перевтілювались в осінні листочки, зимові сніжинки, засмагали на березі річки, та милувалися весняними квітами. Діти переглянули цікаві презентації та мультфільм про пори року та намалювали свою улюблену. 

  

   

  

21 вересня - День народження рідного селища. Вихованці дитячого садка на центральній площі, де відбулася цікава розвага для наймолодших жителів "Бульбашкова феєрія"

       

   

  1 вересня.  Новий  навчальний рік в "Іванку" розпочався святом "Веселий будильник запрошує у дитсадок!". На святково прикрашеному подвірї малята співали веселі пісні, розповідали, як вони провели літо та чому сумували за садочком. В гості до дітей завітав веселий Будильник і допоміг малятам пригадати веселі моменти садкового життя: ранкову зарядку, малинове варення на сніданок, цікаві заняття, веселу прогулянку. Найстарші вихованці привітали працівників квітами та "завели" до садкової родини наймолодших дітлахів. Закінчилось свято  яскравими подарунками - різнокольоровими кульками.

 

             

         

      

     

      

 

       

     

 

 

 

 

 

   Архів новин за 2016-2017 н.р.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2018
    uCoz