Іванківський ДНЗ №5 "Іванко"

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

    

    

27 - 28 грудня в садочку пройшли Новорічні ранки    

         

  

  

       

        Хто це тихо-тихо ступає по сніжку, йде від хати до хати з величезним мішком? Так це ж Святий Миколай мандрує по світу та несе подарунки слухняним дітлахам. Чекали на нього 18 грудня і в дитячому садку "Іванко". Малята зазделегідь написали листи та намалювали малюнки зі своїми бажаннями. На свято завітали листоноші та маленькі янголята з привітом від Миколая. Діти урочисто запалили ялиночку, розповідали вірші, співали новорічні пісні та водили хороводи. Малята з захопленням прослухали відеозвернення Святого Миколая. Після розваги в групах всі дітлахи знайшли під подушками солодкі подарунки.

    

   

  Українські вечорниці – цікава та оригінальна традиція нашого народу. Проводять їх найчастіше напередодні зимових свят, коли в домі панує тепло і любов, а діти із захопленням чекають чогось загадкового й незвичайного.   

12 грудня на «Андріївські вечорниці" зібралися діти, вихователі та батьки  старших груп «Казка» та «Зірочка» ЗДО №5 «Іванко»,  щоб пригадати народні звичаї та обряди, які влаштовували наші предки з давніх часів.  Дівчатка, вмілі господині, наварили смачних вареничків, спекли рум’яну калиту, а хлопчики показали, які вони вправні веселі музиканти  та жартівники. А які ж бо вечорниці без вишивання, веселої музики, народних пісень, запальних таночків та цікавих ігор.  Неочікуваним приємним сюрпризом для дітей став прихід дорослих козаків, яких майстерно зіграли вихователі Ничипоренко Т.П. та Гриценко Н.А.  Діти із завмиранням серця спостерігали за виконанням ними вправ із шаблями,  брали активну участь  в іграх організованих козаками, показали, які вони вправні, дужі та завзяті.  Свято подарувало дітям та дорослим  приємні емоції,  веселий настрій та відчуття родинного затишку.

    

   

29 листопада вихованці групи "Ромашка" разом зі своїм вихователем Котіковою Лілією Леонідівною побували на цікавій екскурсії в осінньому лісі. Малята закріпили знання про правила поведінки в лісі, їстивні та отруйні гриби, зміни в  природі восени. 

   

   

20 листопада . "Щоб дитяче життя оберігати - знання і вміння треба мати" - під такою назвою  вихователь-методист Бусленко Н.І. провела семінар з елементами тренінгу для педагогів ЗДО. Вона підвищила рівень обізнаності вихователів щодо використання різноманітних інтерактивних форм роботи з дітьми щодо формування основ безпеки життєдіяльності. Під час інтелектуальної розминки педагоги активізували знанння з охорони здоровя дітей. Вправа "Класифікація" сприяла поглибленню знань щодо змісту і методів роботи з формування безпечної поведінки в довкіллі.

    

   

Щоб убезпечити наших дітей від пожежі ми повсякчас нагадуємо їм правила безпечного поводження з сірниками та електроприладами . Використовуємо для цього різні цікаві форми роботи , зокрема й театралізовані постановки. Ось і 15 листопада діти з групи "Зірочка" завітали на веселі іменини до кози Марини, на яких і трапилася небезпечна пригода. Неслухняні курчата необачно погралися з сірниками і запалили будинок Кози. Добре, що малята знають номер рятувальної служби, яка вчасно прибула на допомогу. Рятувальник  41 ДРПЧ  Недашківський О.В. швидко "загасив" пожежу та розповів дітям, як поводитися коли трапилась біда. Діти були в захваті від зустрічі зі справжнім пожежником, який в минулому випускник нашого садочка, а зараз водить сюди свого сина Дмитра. 

   

   

    

14 листопада відбулися  батьківські збори в старших групах на тему "Сьогодні - дошкільник, а завтра - школяр". На зборах була присутня заступник директора по початковій освіті  ЗОШ №2 Мараченко Н.М. Вона познайомила батьків з особливостями навчання першокласників за програмами НУШ, розповіла, на що звернути увагу при підготовці дитини до навчання в школі. Практичний психолог Бусленко Н.І. надала рекомендації батькам по розвитку пізнавальної активності, мислення, памяті, уваги, дрібної моторики майбутніх школярів.

   

 

31 жовтня відбувся черговий День здоров'я в ЗДО на тему "Я здоров'я бережу - сам собі допоможу".  Фізінструктор Якименко О.В. провела розвагу для старших дошкільників "Про вогонь нам треба знати - з ним не можна жартувати" . Діти закріпили та розширили знання про користь та шкоду вогню, пригадали, як потрібно діяти під час пожежі, хто рятує людей від біди, як швидко викликати рятувальників. Щоб краще зрозуміти і шанувати працю людей, які присвятили себе захисту життя інших,  діти уявили себе у їхній ролі. А веселі естафети, цікаві ігри, незвичайні завдання  показали, що малята ростуть спритними, сміливими, готові прийти на допомогу тому, хто потрапив в біду.

   

   

        

   З 23 по 30 жовтня в дитячому садку проходили тематичні музичні розваги "Тихо Осінь ходить гаєм" 

   

  

 

   

24 жовтня діти старших груп побували на екскурсії в пожежній частині. Малята дізналися багато цікавого про професію рятувальників,  правила поведінки з  вогненебезпечними предметами, познайомилися з технікою, яка допомагає гасити пожежу.

 

     

   

12 жовтня до дітей з старших груп завітали працівники  з Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Шумак М.О. та Косько Ю.С. Вони провели цікаву бесіду про життя тварин восени, розповіли як звірі готуються до зимових холодів, навчили малят робити поробки з природного матеріалу.

   

                          

Цікаву та змістовну екскурсію до парку провели 16 жовтня  вихователі старших груп Гриценко Н.А. та Беренок Т.Л.  Діти переконалися, що осінь дійсно справжня чарівниця, яка розфарбувала все довкола в жовті та червоні кольори. 

   

  

  

1 жовтня до вихованців старших груп "Зірочка" та "Казка" завітав фахівець з екоосвіти з Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Вона  провела з дітьми цікаву бесіду про життя птахів нашого краю. Свою розповідь вона приурочила міжнародному дню спостереження за птахами.

 

27 вересня вся дружна родина дитячого садка зібралася в музичній зала з нагоди Дня Дошкільника. Зі святом всіх присутніх привітала директор ЗДО Єщенко Р.А. Від батьківського комітету до працівників звернувся Потієнко В.В., який в минулому сам випускник "Іванка". Діти разом з музкерівником та вихователями  підготували святковий концерт. 

     

    

   

26 вересня в ЗДО "Іванко" відбулися загальні батьківські збори на тему "Безпека дітей - спільна справа дитячого садка і сім'ї" . З інформацією про пріоритетні напрямки роботи закладу освіта на навчальний рік виступила директор Єщенко Р.А. Лікар-педіатр Дідківська Л.М. познайомила присутніх з листом МОЗ про "Недопущення нещеплених дітей до навчальних закладів", графіком щеплень, наявністю вакцин в районній лікарні. Медична сестра Потієнко О.В.виступила з рекомендаціями "Профілактика дитячого травматизму". Практичний психолог Бусленко Н.І. виступила з інформацією "Жорстоке поводження з дітьми. Причини і наслідки" 

   

  

"Хай завжди буду я" - під такам девізом пройшов 26 вересня загальносадковий День здоров'я. Розпочався він о 8.30  веселою зарядкою. Потім вихователі провели заняття з валеології "Жив був Я". Спортивну розвагу "Подорож з Котиком і Півником" для молодших груп провела фізінструктор Якименко О.В. Для старших дошкільників на свіжому повітрі Ничипоренко І.С. провела "Веселі естафети". 

  

   

 

   

  

21 вересня діти та працівники прийняли участь у святкуванні Дня Іванкова. Малюки отримали позитивні емоції під час дитячого концерту, позмагалися зі своїми ровесниками на веселих естафетах, дізналися багато цікавого та корисного на заняттях з представниками національної поліції. Дорослі взяли участь у виставці квітів з композицією "Квітка дитячих бажань"

       

В закладі налагоджена тісна співпраця з родинами вихованців. На протязі літа батьками та вихователями виготовлено багато нових ігрових споруд на майданчиках. Тепер щаслива малеча залюбки йде на прогулянку, де їх чекають казкові будиночки, нові пісочниці, летючі кораблі. Завдяки новому обладнанню діти мають можливість вдосконалювати свої фізичні навички, розвивати спритність і отримувати задоволення від веселих ігор. Щиро дякуємо нашим батькам за допомогу!!!

         

       

   

   

   

 3 вересня ЗДО "Іванко" гостинно відкрив двері в країну знань для 134 малят.  Як уже стало традицією новий навчальний рік в "Іванку" розпочався святом "Здрастуй, рідний дитсадок!". На святково прикрашеному подвірї малята співали веселі пісні, розповідали, як вони провели літо та чому сумували за садочком. Казкова гостя  ворона Карлуша  запросила малят до веселих ігор. Закінчилося свято яскравими подарунками - мильними бульками та різнокольоровими повітряними кульками.

    

   

  

16 серпня дитячий садок відвідала інспектор ювенальної превенції Іванківського відділення поліції Хоменко Наталія Святославівна. В цікавій ігровій формі вона розповіла дітям про свою професію, закріпила правила поведінки на вулиці, в громадських місцях та при зустрічі з незнайомими людьми. Наталія Святославівна вивчила з малятами   спортивні  вправи, щоб вирости сильними, сміливими, і в  майбутньому стати  поліцейськими.

    

 

 

Архів новин 2017-2018 н.р.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz