Іванківський ДНЗ №5 "Іванко"

Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання

26 червня до дитячого садка завітали працівники Чорнобильського радіаційно-екологічного заповідника  Шумак М.О. та Косько Ю.С. Вони провели з дітьми цікаву та пізнавальну розвагу до Дня Конституції України. Вікторина "Що ти знаєш про Україну" продемонструвала які знання є у дітей про рідний край. Під час конкурсу малюнка на асфальті "Україна в майбутньому" діти уявляли якою вони хочуть бачити нашу країну.  

   

           

14  червня відбулися загальні збори колективу, батьківського комітету, громадськості, на яких директор ЗДО Єщенко Р.А. звітувала про підсумки роботи закладу за 2018-2019 н.р. Детальніше зі змістом виступу можна ознайомитися за посиланням на сторінці керівника.

         

1 червня вихованці середньої та старших груп  відвідали районне свято присвячене  Дню  захисту дітей. Дітям дуже сподобався цікавий дитячий концерт, веселі розваги, конкурси, спортивні змагання і, звичайно, солодощі.

 

    

    

28 травня дитячий садок випускав у політ  ще одних своїх пташенят з групи "Зірочка". Дорогі наші випускники! Сьогодні ви піднялися ще на одну сходинку, яка поступово веде вас у доросле життя. Хай ці сходинки будуть встелені любов'ю батьків, турботою вчителів, доброзичливістю людей на вашому шляху! Хай щастить вам у шкільному життї!

    

   

    

    

Сьогодні 23  травня у нашому садочку відбувся випускний ранок в групі "Казка". Емоціям не було меж! Випускники були радісні та схвильовані, вихователі - заклопотаніі та стримані. Батьки не ховали сліз, раптом усвідомивши, якими дорослими стали їхні діти. Молодші дошкільнята із заздрістю дивилися на чарівних випускниць у розкішних сукнях та хлопців в стильних костюмах. Дошкільнята разом з батьками влаштували незабутній концерт, де лунали пісні, жарти, веселощі і запальні таночки. 

    

    

   

 

День вишиванки в садочку "Іванко"

                 

   

   

   

Свято Великодня 

   

4 квітня  вихованці групи "Казка" здали екзамен на звання "Юного рятувальника". Діти показали як багато вони знають  про вогонь, користь і шкоду, яку він приносить людям;  закріпили, як потрібно діяти під час пожежі; гралися в цікаві ігри та  складали пазли на пожежну тематику.

    

29 березня всі вихованці та працівники "Іванка" зібралися в музичній залі на веселі іменини дитячого садка. Малята розповідали вірші та співали пісні  про своє життя в садочку, дорослі підготували цікаву лялькову виставу про повітряну кульку. Не обійшлося без сюрпризів - іменниного пирога та солодких подарунків.

    

Цікаво та насичено пройшли весняні канікули в дитячому садку. Відповідно річного плану з 25 по 29 березня  в закладі проходив Тиждень безпеки "Про свою безпеку дбаєш - інших теж оберігаєш" . Діти переглянули виставу "Небезпечні іменини" про правила протипожежної безпеки,   лялькову виставу "Умій почекати"  та вікторину "Безпека в природі"; вихованці театрального гуртка "Джерельце" показали виставу "Про півника, курочку і хитру лисичку" ; правила безпечної  поведінки на дорозі  діти закріпили під час  спортивної розваги "Веселий світлофор". 

   

   

   

  

   

22 березня вихователь Дука В.Н. показала колегам заняття "Казка розуму навчає і від бід застерігає"  На прикладі  драматизації Валентина Никифорівна продемонструвала дітям правила безпечної поведінки з  домашніми тваринами, комахами, побутовими приладами. Діти групи "Сонечко" показали себе справжніми акторами, кмітливими та обережними дітьми, які добре знають правила безпеки 

          

21 березня педагоги ЗДО переглянули  заняття з мовленнєвого спілкування, яке підготувала вчитель-логопед Тарасенко Н.А.  Це була захоплююча подорож до країни Смішариків з цікавою презентацією, вправами з логоритміки, розвиваючими завданнями з грамоти та звуковимови, музичними  імровізаціями та приємними сюрпризами. 

   

Для Вас, дорогі наші мами, найкращі квіти і барви Землі!

Під такою назвою 5-7  березня відбулися свята в Іванківському ДНЗ № 5 «Іванко». Малята заздалегідь до них готувалися, вчили вірші, пісні, таночки, власними руками виготовляли подарунки, малювали портрети найдорожчих та найкрасивіших мам. Діти з груп « Бджілка»  та "Ромашка" шукали подарунки для мам разом з лісовими звірятами.   Діти ясельної  групи потрапили в казку "Як Кошенятка шукали маму".   Вихованці старших груп підготували "Весняну казку".  Мами та бабусі були зворушені до сліз щирими словами своїх доньок та синів і гучними оплесками дякували маленьким артистам.

    

   

   

4 березня вихованці гуртка "Домісолька" під керівництвом музкерівника Селегей Т.Г. привітали жінок району зі святом 8 Березня.

Дівчатка старших груп виконали пісню  "Мамо-матусю"

    

26 лютого вихователі  ЗДО переглянули  заняття з БЖД в середній групі "Сонечко" на тему "Рідні, знайомі, чужі", яке підготувала Савельєва Н.М. Педагог розширила уявлення дітей про сім'ю, як спільноту найрідніших людей. Діти розповідали про свої родини, використовуючи  сімейні фотографії. На прикладі героїв казок вихователь закріпила правила поводження з чужими людьми, навчала визначати жорстоке поводження незнайомих. Закінчилося заняття спільною піснею-грою "Наш садочок мов сім'я" 

    

       

Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у дитячому садку тощо, збереження та зміцнення здоров»я, формування здорового способу життя дошкільнят – одне з найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу закладу дошкільної освіти (ясла-садка) №5 «Іванко» комбінованого типу.

19 лютого в дитячому садку відбувся семінар-практикум «Про свою безпеку дбаєш – інших теж оберігаєш» , на якому педагоги ділилися досвідом роботи з даної проблеми з колегами-дошкільниками району. Присутні переглянули заняття з молодшими дошкільниками «Любій малечі про небезпечні речі», яке провела вихователь Гриценко Т.М.

Вихователь Беренок Т.Л. та музкерівник Селегей Т.Г. показали учасникам семінару інтегровану освітню діяльність в старшій групі «Щоб у домі не було біди – будьте обережні із вогнем завжди». Було використано багато цікавих форм роботи , зокрема театралізована постановка «Небезпечні іменини», в якій можна побачити наслідки необачної поведінки з вогнем.

Вихователь-методист Бусленко Н.І. познайомила присутніх з досвідом роботи закладу по БЖД та виставкою леп буків, виготовлених педагогами ЗДО.

 

   

        

За народним повір'ям 15 лютого на свято Стрітення зустрічається Зима з Весною і змагаються між собою. Якщо Зима переможе – то ще довго буде холодно, а якщо Весна – то поверне на тепло. На Стрітенння люди ідуть до церкви і освячують свічки і воду. Таку свічку запалюють під час негоди, щоб вона оберігала від нещастя.

Цього року зустріч Зими і Весни відбулася в дитячому садку "Іванко." Малята перетворилися на лісових звірят і написали електронного листа Весні. Але підступна Зима перехопила його і разом зі своїми помічниками, холодним Вітром, сніговими хмаринками перша прилетіла до дитячого садка і заморозила всіх звірят. Та Весна не забарилася і прилинула на допомогу. Під час веселого дійства малята приміряли на себе цікаві ролі, переживали позитивні емоції, а ще слухали музику, переглянули відео кліп, танцювали і гралися. А закінчилося все хореографічною композицією «Стрітення» та смачними солодкими жайворонками, якими дітей щедро пригостила Красуня-весна

   

   

 30 січня в дитячому садку проходив черговий день здоров'я на тему "Щоб зими нам не боятись - будем разом гартуватись".  Вихователі провели бесіди з дітьми про безпечну поведінку дітей взимку. Фізінструктори Якименко О.В. та Ничипоренко І.С. підготували спортивну розвагу "Ой весела в нас зима". Діти закріпили знання про зимові види спорту, гралися в цікаві ігри, переглянули презентацію "Щоб не трапилось біди - сам до річки не ходи" та мультфільм "Смешарики на зимових канікулах". Під час прогулянки всі весело каталися на санчатах, грали в сніжки та змагалися, хто побудує більшу снігову фортецю. 

   

   

9 січня відбулася  розвага "Вже прийшло Різдво до хати" . 

    

    

10 січня в ЗДО "Іванко" пройшла педрада на тему "Організація роботи ЗДО з безпеки життєдіяльності дітей". 

  

 

27 - 28 грудня в садочку пройшли Новорічні ранки    

         

  

  

       

        Хто це тихо-тихо ступає по сніжку, йде від хати до хати з величезним мішком? Так це ж Святий Миколай мандрує по світу та несе подарунки слухняним дітлахам. Чекали на нього 18 грудня і в дитячому садку "Іванко". Малята зазделегідь написали листи та намалювали малюнки зі своїми бажаннями. На свято завітали листоноші та маленькі янголята з привітом від Миколая. Діти урочисто запалили ялиночку, розповідали вірші, співали новорічні пісні та водили хороводи. Малята з захопленням прослухали відеозвернення Святого Миколая. Після розваги в групах всі дітлахи знайшли під подушками солодкі подарунки.

    

   

  Українські вечорниці – цікава та оригінальна традиція нашого народу. Проводять їх найчастіше напередодні зимових свят, коли в домі панує тепло і любов, а діти із захопленням чекають чогось загадкового й незвичайного.   

12 грудня на «Андріївські вечорниці" зібралися діти, вихователі та батьки  старших груп «Казка» та «Зірочка» ЗДО №5 «Іванко»,  щоб пригадати народні звичаї та обряди, які влаштовували наші предки з давніх часів.  Дівчатка, вмілі господині, наварили смачних вареничків, спекли рум’яну калиту, а хлопчики показали, які вони вправні веселі музиканти  та жартівники. А які ж бо вечорниці без вишивання, веселої музики, народних пісень, запальних таночків та цікавих ігор.  Неочікуваним приємним сюрпризом для дітей став прихід дорослих козаків, яких майстерно зіграли вихователі Ничипоренко Т.П. та Гриценко Н.А.  Діти із завмиранням серця спостерігали за виконанням ними вправ із шаблями,  брали активну участь  в іграх організованих козаками, показали, які вони вправні, дужі та завзяті.  Свято подарувало дітям та дорослим  приємні емоції,  веселий настрій та відчуття родинного затишку.

    

   

29 листопада вихованці групи "Ромашка" разом зі своїм вихователем Котіковою Лілією Леонідівною побували на цікавій екскурсії в осінньому лісі. Малята закріпили знання про правила поведінки в лісі, їстивні та отруйні гриби, зміни в  природі восени. 

   

   

20 листопада . "Щоб дитяче життя оберігати - знання і вміння треба мати" - під такою назвою  вихователь-методист Бусленко Н.І. провела семінар з елементами тренінгу для педагогів ЗДО. Вона підвищила рівень обізнаності вихователів щодо використання різноманітних інтерактивних форм роботи з дітьми щодо формування основ безпеки життєдіяльності. Під час інтелектуальної розминки педагоги активізували знанння з охорони здоровя дітей. Вправа "Класифікація" сприяла поглибленню знань щодо змісту і методів роботи з формування безпечної поведінки в довкіллі.

    

   

Щоб убезпечити наших дітей від пожежі ми повсякчас нагадуємо їм правила безпечного поводження з сірниками та електроприладами . Використовуємо для цього різні цікаві форми роботи , зокрема й театралізовані постановки. Ось і 15 листопада діти з групи "Зірочка" завітали на веселі іменини до кози Марини, на яких і трапилася небезпечна пригода. Неслухняні курчата необачно погралися з сірниками і запалили будинок Кози. Добре, що малята знають номер рятувальної служби, яка вчасно прибула на допомогу. Рятувальник  41 ДРПЧ  Недашківський О.В. швидко "загасив" пожежу та розповів дітям, як поводитися коли трапилась біда. Діти були в захваті від зустрічі зі справжнім пожежником, який в минулому випускник нашого садочка, а зараз водить сюди свого сина Дмитра. 

   

   

    

14 листопада відбулися  батьківські збори в старших групах на тему "Сьогодні - дошкільник, а завтра - школяр". На зборах була присутня заступник директора по початковій освіті  ЗОШ №2 Мараченко Н.М. Вона познайомила батьків з особливостями навчання першокласників за програмами НУШ, розповіла, на що звернути увагу при підготовці дитини до навчання в школі. Практичний психолог Бусленко Н.І. надала рекомендації батькам по розвитку пізнавальної активності, мислення, памяті, уваги, дрібної моторики майбутніх школярів.

   

 

31 жовтня відбувся черговий День здоров'я в ЗДО на тему "Я здоров'я бережу - сам собі допоможу".  Фізінструктор Якименко О.В. провела розвагу для старших дошкільників "Про вогонь нам треба знати - з ним не можна жартувати" . Діти закріпили та розширили знання про користь та шкоду вогню, пригадали, як потрібно діяти під час пожежі, хто рятує людей від біди, як швидко викликати рятувальників. Щоб краще зрозуміти і шанувати працю людей, які присвятили себе захисту життя інших,  діти уявили себе у їхній ролі. А веселі естафети, цікаві ігри, незвичайні завдання  показали, що малята ростуть спритними, сміливими, готові прийти на допомогу тому, хто потрапив в біду.

   

   

        

   З 23 по 30 жовтня в дитячому садку проходили тематичні музичні розваги "Тихо Осінь ходить гаєм" 

   

  

 

   

24 жовтня діти старших груп побували на екскурсії в пожежній частині. Малята дізналися багато цікавого про професію рятувальників,  правила поведінки з  вогненебезпечними предметами, познайомилися з технікою, яка допомагає гасити пожежу.

 

     

   

12 жовтня до дітей з старших груп завітали працівники  з Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Шумак М.О. та Косько Ю.С. Вони провели цікаву бесіду про життя тварин восени, розповіли як звірі готуються до зимових холодів, навчили малят робити поробки з природного матеріалу.

   

                          

Цікаву та змістовну екскурсію до парку провели 16 жовтня  вихователі старших груп Гриценко Н.А. та Беренок Т.Л.  Діти переконалися, що осінь дійсно справжня чарівниця, яка розфарбувала все довкола в жовті та червоні кольори. 

   

  

  

1 жовтня до вихованців старших груп "Зірочка" та "Казка" завітав фахівець з екоосвіти з Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Вона  провела з дітьми цікаву бесіду про життя птахів нашого краю. Свою розповідь вона приурочила міжнародному дню спостереження за птахами.

 

27 вересня вся дружна родина дитячого садка зібралася в музичній зала з нагоди Дня Дошкільника. Зі святом всіх присутніх привітала директор ЗДО Єщенко Р.А. Від батьківського комітету до працівників звернувся Потієнко В.В., який в минулому сам випускник "Іванка". Діти разом з музкерівником та вихователями  підготували святковий концерт. 

     

    

   

26 вересня в ЗДО "Іванко" відбулися загальні батьківські збори на тему "Безпека дітей - спільна справа дитячого садка і сім'ї" . З інформацією про пріоритетні напрямки роботи закладу освіта на навчальний рік виступила директор Єщенко Р.А. Лікар-педіатр Дідківська Л.М. познайомила присутніх з листом МОЗ про "Недопущення нещеплених дітей до навчальних закладів", графіком щеплень, наявністю вакцин в районній лікарні. Медична сестра Потієнко О.В.виступила з рекомендаціями "Профілактика дитячого травматизму". Практичний психолог Бусленко Н.І. виступила з інформацією "Жорстоке поводження з дітьми. Причини і наслідки" 

   

  

"Хай завжди буду я" - під такам девізом пройшов 26 вересня загальносадковий День здоров'я. Розпочався він о 8.30  веселою зарядкою. Потім вихователі провели заняття з валеології "Жив був Я". Спортивну розвагу "Подорож з Котиком і Півником" для молодших груп провела фізінструктор Якименко О.В. Для старших дошкільників на свіжому повітрі Ничипоренко І.С. пр

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz